Detalii
Monitorul profesional LG Speciale - 32LW55A se bucura de o calitate a imaginii superioara datorita rezolutiei FullHD, culorile sunt vii, realiste. Vizibiltatea este foarte buna din orice unghi ai privi, iar timpul de operare este non stop.
Informaţii adiţionale
| Nume: | Monitor profesional LG Speciale - 32LW55A |
|---|---|
| COD | 32LW55A |
| Gama monitor: | Speciale |
| Mod functionare | 24/7 - 24 ore/zi 7 zile din 7 |
| Diagonala: | 32 inch - 82 cm |
| Panel: | IPS Edge LED |
| D-Image - medii clinice pentru DICOM | Nu |
| Sistem de operare | SOC |
| 3D: | Nu |
| Pozitionare: | Landscape / Portrait |
| Rezoluție: | Full HD - 1920x1080p |
| Timp răspuns panel (ms): | 10 |
| Luminozitate (cd/mp): | 1 |
| Raport contrast tipic: | 1200:1 |
| Ambilight | Nu |
| Margini (mm) | 8.3 |
| USB: | Nu |
| Memorie interna | 1 |
| Slot PC | - |
| Porturi suplimentare | - |
| Soft Control | Nu |
| Suport nativ VideoWall: | Nu |
| Funcții pixelshifting: | Da |
| Control rețea: | Nu |
| Difuzoare interne: | Nu |
| Conector difuzoare externe: | Da |
| Funcție touchscreen: | Nu |
| Stand (picior) inclus: | Nu |
| Suport perete inclus: | Nu |
| Telecomandă inclusă: | Da |
| Open Frame: | Da |
| Standard suport perete: | - |
| Consum W/h: | 7 |
| Garanție: | 3 ani |



