Detalii
• Luminozitate : 500nit
• Rezolutie : 3,840 x 2,160 (Ultra HD)
• Pozitionare Portrait & Landscape
• Margini : 14.9mm
• DP1.2 Daisy-Chain
• Wi-Fi Dongle
• High Efficiency Video Coding (HEVC)
• Full HD to Ultra HD Up-Scaling
• Compatibil cu SuperSign W S/W pentru Content Management
• Software gratuit SuperSign C S/W pentru control de la distanta
Informaţii adiţionale
| Nume: | Monitor profesional LG Large Format - 98LS95A |
|---|---|
| COD | 98LS95A |
| Gama monitor: | Large Format |
| Mod functionare | 24/7 - 24 ore/zi 7 zile din 7 |
| Diagonala: | 98 inch - 249 cm |
| Panel: | IPS Edge LED |
| D-Image - medii clinice pentru DICOM | Nu |
| Sistem de operare | WebOS |
| 3D: | Nu |
| Pozitionare: | Landscape / Portrait |
| Rezoluție: | Ultra HD - 3840x2160 |
| Timp răspuns panel (ms): | 8 |
| Luminozitate (cd/mp): | 500 |
| Raport contrast tipic: | 1200:1 |
| Ambilight | Nu |
| Margini (mm) | 14,9 mm |
| USB: | Da |
| Memorie interna | 8 GB |
| Slot PC | LG MP500/MP700 |
| Porturi suplimentare | - |
| Soft Control | SuperSign C |
| Suport nativ VideoWall: | Nu |
| Funcții pixelshifting: | Da |
| Control rețea: | RS232 și RJ45 |
| Difuzoare interne: | Nu |
| Conector difuzoare externe: | Da |
| Funcție touchscreen: | Nu |
| Stand (picior) inclus: | Nu |
| Suport perete inclus: | Nu |
| Telecomandă inclusă: | Da |
| Open Frame: | Nu |
| Standard suport perete: | VESA 800x400 |
| Consum W/h: | 400 |
| Garanție: | 3 ani |



