Detalii
-
Experimentează o interacţiune uimitoare cu puncte de atingere multiple
Un nou nivel de interacţiune este acum disponibil graţie tehnologiei de contact integrate. Mai multă flexibilitate şi performanţă optimă a punctelor tactile simultan îmbinate cu oportunităţile excelente de operabilitate pentru a-ţi oferi interacţiunea supremă cu utilizatorul. Afişajele cu puncte de atingere multiple dispun de recunoaştere tactilă automată. Conectorul USB este conform HID, oferind cu adevărat o funcţionare plug-and-play.
-
SmartPower pentru economisirea energiei
Intensitatea luminii de fundal poate fi controlată şi presetată de sistem, pentru a reduce consumul de energie cu până la 50% şi, implicit, a costurilor.
-
Salvează şi redă conţinutul cu memoria internă
Salvează şi redă conţinutul cu memoria internă. Încarcă fişierele media pe afişaj şi redă conţinutul imediat. Fiind compatibilă cu browserul intern, aceasta serveşte ca memorie cache pentru redarea conţinutului online. În cazul unei erori de reţea, memoria internă continuă redarea de conţinut, redând versiunea din cache a conţinutului şi asigurând accesul la fişierele media, chiar dacă nu există conexiune la reţea.
-
CMND: preia controlul afişajelor
O platformă robustă de gestionare a afişajelor, CMND îţi readuce puterea în mâini. Actualizează şi gestionează conţinut cu CMND & Create sau controlează-ţi setările cu CMND & Control. Totul este posibil cu CMND.
-
Tablă interactivă integrată
Îmbunătăţeşte procesul de învăţare, participarea şi colaborarea în sala de clasă cu afişajul nostru cu atingeri multiple de 75 de inchi cu tablă interactivă integrată. Comută fără probleme între scris, desenat, materiale video, prezentări şi internet.
-
Android: rulează-ţi propria aplicaţie sau alege să rulezi aplicaţia preferată
Cu Android integrat în afişajul tactil, poţi să lucrezi cu cel mai dezvoltat sistem de operare de pe planetă şi să salvezi propria aplicaţia direct pe afişaj. Acesta înseamnă şi că aplicaţiile încorporate, precum browserul, sunt compatibile cu funcţia tactilă încă de la început. Conectează doar cablul de alimentare şi dispui imediat de interactivitate. Poţi să foloseşti totodată planificatorul integrat pentru a-ţi programa aplicaţiile şi conţinutul în funcţie de momentul zilei. În plus, folosind funcţia de orientare automată, comutarea de la formatul portret la peisaj este la fel de uşoară ca întoarcerea afişajului.
-
Sticlă antireflex, cu paralaxă optică scăzută
Cu acest afişaj tactil integrat, sticla antireflex cu paralaxă optică scăzută permite cea mai captivantă experienţă tactilă. Fără distorsiuni sau cu distorsiuni reduse şi cu reflexie scăzută pe afişaj, imaginile sunt de o calitate impecabilă, cu culori pure şi cu claritate extraordinară.
-
4K Ultra HD: rezoluţie cum nu ai mai întâlnit niciodată
Vizionează soluţiile tale de semnalizare aşa cum nu ai mai făcut-o niciodată, graţie rezoluţiei de patru ori mai mari decât în cazul unui afişaj convenţional Full HD. Rezoluţia de 3840 x 2160 pixeli oferă o imagine atât de rafinată şi plină de viaţă, încât este o fereastră către o nouă lume.
Informaţii adiţionale
| Nume: | Monitor profesional touchscreen Philips T-Line 75BDL3151T |
|---|---|
| COD | 75BDL3151T/00 |
| Gama monitor: | T-Line - Interactive touchscreen |
| Mod functionare | 16/7 - 16 ore/zi 7 zile din 7 |
| Diagonala: | 75 inch - 190 cm |
| Panel: | LED |
| D-Image - medii clinice pentru DICOM | Nu |
| Sistem de operare | Android |
| 3D: | Nu |
| Pozitionare: | Landscape |
| Rezoluție: | Ultra HD - 3840x2160 |
| Timp răspuns panel (ms): | 8 |
| Luminozitate (cd/mp): | 490 |
| Raport contrast tipic: | 1200:1 |
| Ambilight | Da |
| Margini (mm) | 21.7 mm |
| USB: | Da |
| Memorie interna | 8GB/64GB eMMC + SD card |
| Slot PC | - |
| Porturi suplimentare | - |
| Soft Control | CMND |
| Suport nativ VideoWall: | Nu |
| Funcții pixelshifting: | Nu |
| Control rețea: | RS232 și RJ45 |
| Difuzoare interne: | Da |
| Conector difuzoare externe: | Da |
| Funcție touchscreen: | Da |
| Stand (picior) inclus: | Da |
| Suport perete inclus: | Da |
| Telecomandă inclusă: | Da |
| Open Frame: | Nu |
| Standard suport perete: | VESA 400x400 |
| Consum W/h: | 350 |
| Garanție: | 3 ani cu posibilitate de extindere la 5 ani |



